Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlata Prilba - 04.10.2009
Autor Wiadomość
bob Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: 31-07-2009
Reputacja: 0
Post: #1
Zlata Prilba - 04.10.2009
Zlata Prilba
Pardubice - 04.10.2009

Rune Holta okazał się zwycięzcą pardubickiej Zlatej Prilby, w pokonanym polu zostawiając Grzegorza Walaska (2 miejsce) oraz Daveya Watta (3), nowo-kreowany mistrz świata juniorów - Darcy Ward zajął 4 miejsce.

Finał:
Holta, Walasek, Watt, Ward, Bjerre, Sullivan

Finał pocieszenia:
Andersen, Holder, Kus, Zagar, Ferjan, Gizatullin

Półfinały (zaliczane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Davey Watt - Australia (5,5,-) 10
2. Rune Holta - Polska (4,2,5) 9
3. Kenneth Bjerre - Dania (0,3,4) 7
------------------------------
4. Denis Gizatullin - Rosja (2,4,1) 6
5. Hans Andersen - Dania (3,1,3) 6
6. Matej Zagar - Słowenia (1,0,2) 3

1. Watt, Holta, Andersen, Gizatullin, Zagar, Bjerre
2. Watt, Gizatullin, Bjerre, Holta, Andersen, Zagar
3. Holta, Bjerre, Andersen, Zagar, Gizatullin, Watt (ns)

Grupa 2:
1. Ryan Sullivan - Australia (5,5,-) 10
2. Grzegorz Walasek - Polska (1,3,5) 8
3. Darcy Ward - Australia (4,2,4) 8
------------------------------
4. Chris Holder - Australia (2,4,3) 7
5. Matej Kus - Czechy (3,0,2) 5
6. Matej Ferjan - Węgry (0,1,d) 1

1. Sullivan, Ward, Kus, Holder, Walasek, Ferjan
2. Sullivan, Holder, Walasek, Ward, Ferjan, Kus
3. Walasek, Ward, Holder, Kus, Ferjan (d), Sullivan (ns)

Ćwierćfinały (zaliczane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Hans Andersen - Dania (5,5,-) 10
2. Chris Holder - Australia (4,1,5) 9
3. Denis Gizatullin - Rosja (1,4,3) 7
------------------------
4. Fredrik Lindgren - Szwecja (2,2,4) 6
5. Sebastian Ułamek - Polska (3,3,1) 6
6. Roberto Haupt - Niemcy (0,0,2) 2

1. Andersen, Holder, Ułamek, Lindgren, Gizatullin, Haupt
2. Andersen, Gizatullin, Ułamek, Lindgren, Holder, Haupt
3. Holder, Lindgren, Gizatullin, Haupt, Ułamek, Andersen (ns)

Grupa 2:
1. Ryan Sullivan - Australia (5,1,5) 10
2. Davey Watt - Australia (1,5,4) 9
3. Matej Ferjan - Węgry (4,2,3) 7
------------------------
4. Chris Harris - Wielka Brytania (3,4,2) 7
5. Vaclav Milik - Czechy (0,3,0) 3
6. Ales Dryml - Czechy (2,0,1) 3

1. Sullivan, Ferjan, Harris, Dryml, Watt, Milik
2. Watt, Harris, Milik, Ferjan, Sullivan, Dryml
3. Sullivan, Watt, Ferjan, Harris, Dryml, Milik

Grupa 3:
1. Grzegorz Walasek - Polska (4,5,5) 10
2. Matej Zagar - Słowenia (5,4,-) 9
3. Darcy Ward - Australia (2,3,3) 6
------------------------
4. Josef Franc - Czechy (1,0,4) 5
5. Tomas Topinka - Czechy (3,2,w) 5
6. Lukas Dryml - Czechy (0,1,2) 3

1. Zagar, Walasek, Topinka, Ward, Franc, Dryml
2. Walasek, Zagar, Ward, Topinka, Dryml, Franc
3. Walasek, Franc, Ward, Dryml, Topinka (w), Zagar (ns)

Grupa 4:
1. Kenneth Bjerre - Dania (4,5,5) 10
2. Matej Kus - Czechy (5,2,1) 7
3. Rune Holta - Polska (3,3,4) 7
------------------------
4. Leigh Adams - Australia (2,4,3) 7
5. Jesper B. Monberg - Dania (1,1,2) 3
6. Renat Gafurov - Rosja (0,0,0) 0

1. Kus, Bjerre, Holta, Adams, Monberg, Gafurov
2. Bjerre, Adams, Holta, Kus, Monberg, Gafurov
3. Bjerre, Holta, Adams, Monberg, Kus, Gafurov

Eliminacje (zaliczane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Chris Holder - Australia (4,5,-) 9
2. Matej Ferjan - Węgry (5,4,-) 9
3. Tomas Topinka - Czechy (2,3,5) 8
--------------------------------
4. Hynek Stichauer - Czechy (1,0,4) 5
5. Izak Santej - Słowenia (3,2,2) 5
6. Mathias Schultz - Niemcy (w,1,3) 4

1. Ferjan, Holder, Santej, Topinka, Stichauer, Schultz (w)
2. Holder, Ferjan, Topinka, Santej, Schultz, Stichauer
3. Topinka, Stichauer, Schultz, Santej, Holder (ns), Ferjan (ns)

Grupa 2:
1. Matej Kus - Czechy (5,3,4) 9
2. Denis Gizatullin - Rosja (4,5,d) 9
3. Davey Watt - Australia (2,1,5) 7
--------------------------------
4. Christian Hefenbrock - Niemcy (3,4,3) 7
5. Magnus Zetterstroem - Szwecja (0,2,2) 4
6. Jan Jaros - Czechy (1,0,1) 2

1. Kus, Gizatullin, Hefenbrock, Watt, Jaros, Zetterstroem
2. Gizatullin, Hefenbrock, Kus, Zetterstroem, Watt, Jaros
3. Watt, Kus, Hefenbrock, Zetterstroem, Jaros, Gizatullin (d)

Grupa 3:
1. Matej Zagar - Słowenia (5,5,d) 10
2. Jesper B. Monberg - Dania (4,2,5) 9
3. Roberto Haupt - Niemcy (3,3,4) 7
--------------------------------
4. Tomas Suchanek - Czechy (2,4,1) 6
5. Filip Sitera - Czechy (1,1,3) 4
6. Fritz Wallner - Austria (0,0,2) 2

1. Zagar, Monberg, Haupt, Suchanek, Sitera, Wallner
2. Zagar, Suchanek, Haupt, Monberg, Sitera, Wallner
3. Monberg, Haupt, Sitera, Wallner, Suchanek, Zagar (d)

Grupa 4:
1. Ryan Sullivan - Australia (5,5,-) 10
2. Renat Gafurov - Rosja (4,1,5) 9
3. Kenneth Hansen - Dania (2,4,3) 7
--------------------------------
4. Josef Franc - Czechy (0,3,4) 7
5. Martin Malek (3,2,2) 5
6. Alessandro Milanese (-,0,1) 1

1. Sullivan, Gafurov, Malek, Hansen, Milik, Franc, Milanese (ns)
2. Sullivan, Hansen, Franc, Malek, Gafurov, Milanese
3. Gafurov, Franc, Hansen, Malek, Milanese, Sullivan (ns)
05-10-2009 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
KontaktŻużel, Speedway ForumWróć do góryWróć do forówWersja bez grafikiRSS