Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminarz Sezonu Zasadniczego - Wyniki
Autor Wiadomość
bob Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: 31-07-2009
Reputacja: 0
Post: #1
Terminarz Sezonu Zasadniczego - Wyniki
1. Kolejka - 5 kwietnia
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 59:31
Unia Leszno - Stal Gorzów 61:29
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń 41:49
Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław 47:43
----------------------------------------------------
2. Kolejka - 13 kwietnia
Atlas Wrocław - Lotos Wybrzeże Gdańsk 49:41
Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz 59:31
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 45:45
Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra 52:38
----------------------------------------------------
3. Kolejka - 19 kwietnia
Atlas Wrocław - Włókniarz Częstochowa 43:45
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 47:43
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów 44:46
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 39:51
----------------------------------------------------
4. Kolejka - 3 maja
Falubaz Zielona Góra - Lotos Wybrzeże Gdańsk 58:32
Stal Gorzów - Atlas Wrocław 52:38
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
Unibax Toruń - Unia Leszno 48:42
----------------------------------------------------
5. Kolejka - 10 maja
Atlas Wrocław - Unibax Toruń 44:46
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa 39:51
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno 49:41
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 47:43
----------------------------------------------------
6. Kolejka - 24 maja
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 63:27
Unia Leszno - Atlas Wrocław 49:41
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 57:33
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa 53:37
----------------------------------------------------
7. Kolejka - 31 maja
Atlas Wrocław - Falubaz Zielona Góra 47:43
Stal Gorzów - Unibax Toruń 44:45
Włókniarz Częstochowa - Lotos Wybrzeże Gdańsk 53:37
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 45:45
----------------------------------------------------
8. Kolejka - 14 czerwca
Falubaz Zielona Góra - Atlas Wrocław 52:37
Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 49:41
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa 60:30
Unibax Toruń - Stal Gorzów 50:40
----------------------------------------------------
9. Kolejka - 21 czerwca
Atlas Wrocław - Unia Leszno 49:41
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 49:41
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 50:40
Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk 57:33
----------------------------------------------------
10. Kolejka - 28 czerwca
Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 54:36
Unia Leszno - Lotos Wybrzeże Gdańsk 51:39
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 43:47
Unibax Toruń - Atlas Wrocław 54:36
----------------------------------------------------
11. Kolejka - 5 lipca
Atlas Wrocław - Stal Gorzów 40:50
Unia Leszno - Unibax Toruń 62:28
Lotos Wybrzeże Lotos - Falubaz Zielona Góra 39:51
Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Włókniarz Częstochowa 46:38
----------------------------------------------------
12. Kolejka - 19 lipca
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 46:44
Stal Gorzów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 55:35
Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław 53:37
Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 56:34
----------------------------------------------------
13. Kolejka - 26 lipca
Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 67:23
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 42:48
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Atlas Wrocław 50:40
Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów 47:43
----------------------------------------------------
14 Kolejka - 2 Sierpnia
Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz 51:39
Stal Gorzów - Unia Leszno 49:41
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 50:40
Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk 54:36

Faza zasadnicza zakończona
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2009 09:39 przez bob.)
31-07-2009 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
KontaktŻużel, Speedway ForumWróć do góryWróć do forówWersja bez grafikiRSS