Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminarz Sezonu Zasadniczego - Wyniki
Autor Wiadomość
bob Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: 31-07-2009
Reputacja: 0
Post: #1
Terminarz Sezonu Zasadniczego - Wyniki
1. Kolejka - 5 kwietnia
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 55:37
Marma Hadykówka Rzeszów - KM Ostrów 48:42
PSŻ Poznań - Unia Tarnów 33:59
Start Gniezno - RKM Rybnik 44:46
----------------------------------------------------
2. Kolejka - 13 kwietnia
Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils 61:30
GTŻ Grudziądz - Start Gniezno 53:37
RKM Rybnik - Marma Hadykówka Rzeszów 48:44
KM Ostrów - PSŻ Poznań 57:36
----------------------------------------------------
3. Kolejka - 19 kwietnia
RKM Rybnik - Unia Tarnów 31:59
Marma Hadykówka Rzeszów - GTŻ Grudziądz 50:40
PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils 53:38
Start Gniezno - KM Ostrów 52:38
----------------------------------------------------
4. Kolejka - 3 maja
Unia Tarnów - Start Gniezno 57:33
KM Ostrów - RKM Rybnik 44:45
GTŻ Grudziądz - PSŻ Poznań 54:38
Lokomotiv Daugavpils - Marma Hadykówka Rzeszów 63:28
----------------------------------------------------
5. Kolejka - 10 maja
RKM Rybnik - GTŻ Grudziądz 58:34
Unia Tarnów - KM Ostrów 55:38
PSŻ Poznań - Marma Hadykówka Rzeszów 41:48
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 53:37
----------------------------------------------------
6. Kolejka - 31 maja
Lokomotiv Daugavpils - RKM Rybnik 59:34
Marma Hadykówka Rzeszów - Unia Tarnów 38:55
PSŻ Poznań - Start Gniezno 48:42
GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 45:44
----------------------------------------------------
7. Kolejka - 11 czerwca
RKM Rybnik - PSŻ Poznań 42:48
Unia Tarnów - GTŻ Grudziądz 62:31
KM Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 60:27
Start Gniezno - Marma Hadykówka Rzeszów 55:35
----------------------------------------------------
8. Kolejka - 14 czerwca
Lokomotiv Daugavpils - KM Ostrów 54:37
Marma Hadykówka Rzeszów - Gniezno 56:34
PSŻ Poznań - RKM Rybnik 49:41
GTŻ Grudziądz - Unia Tarnów 42:51
----------------------------------------------------
9. Kolejka - 21 czerwca
RKM Rybnik - Lokomotiv Daugavpils 40:50
Unia Tarnów - Marma Hadykówka Rzeszów 57:34
KM Ostrów - GTŻ Grudziądz 51:41
Start Gniezno - PSŻ Poznań 67:25
----------------------------------------------------
10. Kolejka - 28 czerwca
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 50:43
Marma Hadykówka Rzeszów - PSŻ Poznań 55:37
KM Ostrów - Unia Tarnów 34:57
GTŻ Grudziądz - RKM Rybnik 48:45
----------------------------------------------------
11. Kolejka - 5 lipca
RKM Rybnik - KM Ostrów 50:42
Marma Hadykówka Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils 64:28
PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz 58:34
Start Gniezno - Unia Tarnów 30:20
----------------------------------------------------
12. Kolejka - 19 lipca
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań 60:30
Unia Tarnów - RKM Rybnik 68:23
KM Ostrów - Start Gniezno - obustronny walkower
GTŻ Grudziądz - Marma Hadykówka Rzeszów 55:35
----------------------------------------------------
13. Kolejka - 26 lipca
Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów 48:42
Marma Hadykówka Rzeszów - RKM Rybnik 55:38
PSŻ Poznań - KM Ostrów 53:38
Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 57:34
----------------------------------------------------
14. Kolejka - 2 sierpnia
RKM Rybnik - Start Gniezno 62:31
Unia Tarnów - PSŻ Poznań 60:32
KM Ostrów - Marma Hadykówka Rzeszów 40:53
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 46:47

Faza zasadnicza zakończona.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2009 09:49 przez bob.)
31-07-2009 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tabela końcowa i Terminarz Play-off bob 0 3,486 03-08-2009 10:15
Ostatni post: bob

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
KontaktŻużel, Speedway ForumWróć do góryWróć do forówWersja bez grafikiRSS